euro 90 travel

Oferta

rezerwacja telefoniczna: +48 75 76 75 090

Gwiazdy Kaliforni – wycieczka objazdowa

Kalifornia

Wylot z: Warszawa

Powrót z: Los Angeles

Długość pobytu: 8 dni

Terminy i ceny:

Terminy i ceny od:

Wylot z Warszawy:
17-25/03/2023; 07-15/04/2023; 12-20/05/2023; 30/06-08/07/2023; 18-26/08/2023; 22-30/09/2023; 20-28/10/2023

Wylot z Wrocławia:
17-25/03/2023; 30/06-08/07/2023; 22-30/09/2023; 20-28/10/2023

Wylot z Gdańska:
12-20/05/2023; 18-26/08/2023; 20-28/10/2023

Wylot z Krakowa:
07-15/04/2023; 12-20/05/2023; 18-26/08/2023

W celu poznania dokładnych cen za wycieczkę prosimy o kontakt z naszym biurem!

Transport: Samolot

Wyżywienie: Śniadanie

Pokój: 2 os.

Organizator: Itaka

Cena od: zł/os

Opis
Opis oferty:Los Angeles • San Diego • Pustynia Mojave • Las Vegas • Zapora Hoovera • Park Narodowy Wielkiego Kanionu • Santa Barbara • Malibu • Santa Monica • Los Angeles • San Francisco • Venice Beach Niezwykła podróż do krainy gwiazd i spełnionych marzeń. Kalifornia to prawdziwy „Golden State”, który jak magnes przyciąga nie tylko najsłynniejsze gwiazdy Hollywood, gigantów technologicznych, ale przede wszystkim turystów z całego świata. Na trasie kultowe miejsca: Miasto Aniołów – Los Angeles, tętniące życiem Las Vegas, słynące z modnych plaż Malibu i Amerykańska Riwiera – Santa Barbara. Wybierz się w rejs po zatoce San Diego, zobacz Zaporę Hoovera i spaceruj nad krawędzią Wielkiego Kanionu Kolorado oraz słynną ulicą Hollywood Boulevard z Aleją Sław! Trasa w Stanach Zjednoczonych: ok. 2000 km.
1. dzień.Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Los Angeles. Transfer do hotelu w okolicach Los Angeles, zakwaterowanie, nocleg.
2. dzień. los angelesWczesne śniadanie. Całodzienne zwiedzanie pełnego fantazji i kolorów Miasta Aniołów – LOS ANGELES: Downtown z Disney Hall i ratuszem (przejazd panoramiczny), zwiedzanie Universal Studios – miejsca, gdzie powstają największe produkcje filmowe w Stanach Zjednoczonych. Następnie w programie przejazd do Hollywood i spacer po Hollywood Boulevard z wmurowanymi gwiazdami upamiętniającymi sławy amerykańskiego show-businessu, w okolicy Chinese Theatre do Dolby Theatre – miejsca corocznej gali wręczania Oskarów i Rodeo Drive z butikami największych projektantów mody. Powrót do hotelu, nocleg.
3. dzień san diegoŚniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do SAN DIEGO. Zwiedzanie kolonialnej starówki. Spacer po najsłynniejszych zakątkach miasta: tętniącej życiem dzielnicy Gaslamp Quarter, nadmorskiego kompleksu Seaport Village, Balboa Park – historycznego, miejskiego parku kulturowego. Na rozległym terenie znajdują się ogrody, ścieżki spacerowe, muzea, galerie sztuki, teatry oraz zoo. Po południu 2-godzinny rejs po zatoce San Diego, podczas którego podziwiać można panoramę miasta. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
4. dzień. pustynia mojave – las vegasŚniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez PUSTYNIĘ MOJAVE, położoną w większości we wschodniej części stanu Kalifornia, o powierzchni około 35 tys. km². Czas wolny na zdjęcia. Przejazd do LAS VEGAS, miasta hazardu i rozrywki. Zakwaterowanie w hotelu i spacer główną ulicą – Las Vegas Boulevard, na której znajdują się najsłynniejsze kasyna i hotele. Czas wolny. Nocleg.
5. dzień. zapora hoovera – p.n. wielkiego kanionuŚniadanie. Przejazd do ZAPORY HOOVERA położonej na granicy Nevady z Arizoną, wśród skalistych grzbietów Black Mountains. Następnie przejazd do PARKU NARODOWEGO WIELKIEGO KANIONU, największego i najstarszego przełomu rzeki na świecie, wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO. Każdego roku jest on odwiedzany przez ok. 5 mln turystów. Spacer nad krawędzią Wielkiego Kanionu Kolorado. Powrót do hotelu, nocleg.
6. dzień. santa barbara – malibu – santa monicaŚniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do SANTA BARBARA. Zwiedzanie: ratusz, dawna misja i kolonialny kościół z 1786 roku. Warto zwrócić uwagę na ciekawą architekturę miasta, dominują tu pomarańczowe dachówki i białe domy charakterystyczne dla hiszpańskiej kolonialnej zabudowy. Przejazd do MALIBU, spacer po molo, czas wolny na plaży. Miasto słynie z niezliczonych, piaszczystych plaż, doskonałych warunków do surfingu oraz domów gwiazd ekranu, sportu i muzyki. Przejazd do SANTA MONICA, spacer po molo Santa Monica Pier, czas wolny na promenadzie Third Street. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.
7. dzień. los angeles – san franciscoŚniadanie. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie Los Angeles lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) wycieczka do SAN FRANCISCO. Przelot do San Francisco. Spacer po centrum: Union Square, Grace Cathedral, urokliwe Chinatown. Przejazd słynnym tramwajem linowym. Przejazd do punktu widokowego, z którego podziwiać można symbol miasta: Golden Gate Bridge. Wizyta w portowej dzielnicy Fisherman’s Wharf. Czas wolny. Przelot do Los Angeles. Powrót do hotelu, nocleg.
8. dzień los angeles – venice beachŚniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. W zależności od godziny wylotu: wizyta na słynnej Venice Beach, czas wolny. Przejazd na lotnisko w Los Angeles i wylot do Polski.
9. dzień.Przylot do Polski.
świadczenia:7 noclegów w hotelach**/***: 4 w Los Angeles, 2 w Las Vegas, 1 w San Diego; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW
Uwagi:Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 290 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień (dla kierowcy).Opłaty fakultatywne: wycieczka do San Francisco: ok. 280 USD. Cena wycieczki może ulec zmianie, zależy od aktualnej ceny biletów lotniczych LAX-SFO-LAX.Wizy: Polska została formalnie włączona do Programu Ruchu Bezwizowego (Visa Waiver Program).Elektroniczny System Autoryzacji Podróży (ESTA) jest dostępny dla obywateli Polski. Szczegółowe informacje dostępne na stronie: https://pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/.Napięcie w gniazdkach elektrycznych wynosi 120 V, wtyczki polskich urządzeń elektrycznych nie pasują do gniazdek amerykańskich.
Atrybuty
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.