euro 90 travel

Oferta

rezerwacja telefoniczna: +48 75 76 75 090

Ośrodek PORTUS

Międzywodzie

Długość pobytu: 7 dni

Terminy i ceny:

od soboty

lub od niedzieli

 Ceny od osoby
Standard Kampinos Standard + Jagoda
4-5 os.    3 os. 3-4 os. 2 os.
  I od 22.06.2024 910 zł 980 zł 1120 zł 1330 zł
 II.  od 13.07.2024 1050 zł 1190 zł 1330 zł 1540 zł
III. od 17.08.2024 770 zł 840 zł 980 zł 1050 zł

Transport: Własny

Wyżywienie: Pełne wyżywienie

Organizator: Euro 90 Travel

Cena od: 770zł/os

Opis

Ośrodek położony jest w sosnowym lesie, bezpośrednio przy szerokiej, piaszczystej plaży. Na obszarze o powierzchni 5,7 ha znajdują się domki campingowe z łazienkami typu standard i standard plus (łącznie ok. 300 miejsc w domkach 2-5 osobowych).

Na terenie ośrodka znajduje się wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walking oraz dobrze wyposażony plac zabaw dla dzieci, na którym i starsze i młodsze dzieci znajdą coś dla siebie. Można szaleć w piaskownicy, na zjeżdżalni, trampolinie do skakania lub fruwać wysoko na huśtawce. W czasie deszczu dzieci się nudzą… ale nie w PORTUSIE… Mogą tutaj skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanego kącika zabaw, w którym będą rysować, bawić się i grać.

Specjalnie dla naszych małych Gości, pełna energii i pomysłów animatorka zorganizuje zabawy muzyczne, tańce integracyjne, gry i zabawy ruchowe, zabawy chustą animacyjną, zabawy plastyczne, gry i zabawy na skuteczną integrację grupy, no i konkursy z nagrodami… A to przecież nie wszystkie przewidziane atrakcje.

Dla Rodziców w letnie ciepłe wieczory organizowane są koncerty w kawiarni a także pokazy i prelekcje. A w sobotni wieczór można potańczyć przy dźwiękach muzyki na żywo lub zagrać w bilard. W sezonie letnim organizujemy ogniska i grilla przy muzyce lub biesiadę z karaoke.

W ośrodku PORTUS znajduje się mała biblioteka oraz wypożyczalnia drobnego sprzętu sportowego i gier planszowych. Na terenie ośrodka funkcjonuje także bezprzewodowa sieć WiFi. Dla naszych miłych gości jest ona bezpłatna. Po login i hasło prosimy zgłaszać się do recepcji.


Domek standard plus – (Jagoda)  o podwyższonym standardzie:dwupokojowe domki z łazienką i tarasem ok. 25 m2 , wyposażone w dwa tapczaniki jednoosobowe, 2 osobową rozkładaną kanapę, szafę, komodę, szafkę, stolik, krzesełka, lampkę nocną, radio, TV, czajnik elektryczny , kubki i łyżeczki, lodówkę, parawan, koce plażowe  i leżaki oraz meble ogrodowe. Domki 2 os. – wolnostojące – wyposażenie jak powyżej.

Domek standard- (Kampinos):  starsze, dwupokojowe domki z łazienką i tarasem ok. 30 m2, wyposażone w trzy tapczaniki jednoosobowe, 2 osobową rozkładaną kanapę, szafę, komodę, szafkę, stolik, krzesełka, lampkę nocną, radio, TV, czajnik elektryczny, kubki i  łyżeczki, lodówkę, parawan, koce plażowe i leżaki oraz meble ogrodowe.

Domek 2 osobowy typu bliźniak jest 1 – pokojowy z 2 pojedynczymi łóżkami  z łazienką i tarasem ok. 18 m2. Wyposażenie, jak powyżej.

Dzieci:
– Dzieci do lat 3 bez prawa do świadczeń 15 zł/doba  (przy zakwaterowaniu w domku minimum 3 osób płacących)
– Dzieci od 3 do 12 lat na osobnym spaniu z ½ wyżywienia 25% rabatu (nie dotyczy domków 2 os.)

Cena zawiera:
– 7 noclegów,
– wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek podawany do obiadu(pobyt zaczyna się  obiadem wydawanym do godz. 16:30 a kończy się  śniadaniem),
– podatek vat, opłata na TFP i TFG

Uwagi:
– Dodatkowa płatna opłata klimatyczna na miejscu w ośrodku
– Miejsce parkingowe przy domku lub na parkingu – 15 zł/doba
– Wypożyczenie grzejnika – 25 zł/doba
– Pobyt zwierząt – 25 zł/doba (należy zgłosić przy dokonywaniu rezerwacji)
– Doba hotelowa od godz. 15:00 do godz. 10:00
– Podczas posiłków dla najmłodszych gości- stół ze smakołykami (tosty, płatki śniadaniowe, gofry, jogurty, serki owocowe).

Atrybuty
Wifi
Parking
W pobliżu plaży
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.