euro 90 travel

Oferta

rezerwacja telefoniczna: +48 75 76 75 090

Paris, Paris

wycieczka objazdowa

Długość pobytu: dni

Terminy i ceny:

Terminy i ceny z wyjazdem ze Zgorzelca

14-19.04.2024 – 1949 zł/os.
26.04-01.05.2024 – 2118 zł/os.
30.05-04.06.2024 – 2118 zł/os.
13-18.06.2024 – 2118 zł/os.
15-20.08.2024 – 2048 zł/os.
22-27.08.2024 – 2118 zł/os.
05-10.09.2024 – 2048 zł/os.
12-17.09.2024 – 2048 zł/os.
17-22.10.2024 – 2048 zł/os.

 

Możliwość wyjazdów z innych miast w PL – dodatkowe terminy

 

Transport: Autokar

Wyżywienie: Śniadanie

Pokój: 2 os.

Organizator: Itaka

Cena od: 1949zł/os

Opis

Niezapomniane, wypełnione intensywnym programem dni pełne wrażeń! Wspólne odkrywanie najpiękniejszych miejsc i podróż śladami wybitnych osobistości i artystów. Wspaniała lekcja historii i sztuki w jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast na świecie. W programie także zwiedzanie słynnego Wersalu – kapiącej złotem królewskiej rezydencji. Sprawdzone hotele klasy turystycznej, klasyczny program zwiedzania Paryża, komfortowe autokary i profesjonalni piloci. Wycieczka zdecydowanie warta swojej ceny! Łączna trasa we Francji: ok. 1000 km.

1. dzień.             
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Francji.

2. dzień. paryż
Przyjazd do hotelu na przed­mieściach Paryża, zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku przejazd sławnym paryskim metrem lub RER do centrum PARYŻA: Centrum Pompidou będące jedną z najbardziej rozpoznawalnych budowli miasta, Hôtel de Ville – siedziba administracji miasta, zwiedzanie kościoła św. Seweryna, Dzielnica Łacińska: Panteon, Sorbona, gwarny bulwar Saint-Michel, bulwar Saint-Germain z licznymi restauracjami, kawiarniami i butikami. Powrót do hotelu i nocleg.

3. dzień. paryż
Śniadanie. Przejazd autokarem do centrum Paryża. Zwiedzanie miasta: bazylika Sacré-Coeur wzniesiona na szczycie wzgórza Montmartre, Place du Tertre – jedno z najbardziej malowniczych miejsc Paryża. Spacer Rue des Saules, gdzie znajduje się legendarne miejsce spotkań paryskiej bohemy – Au Lapin Agile – przez Place Pigalle do Place Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge. Przejazd na lewy brzeg Sekwany. Spacer po Polach Marsowych. Czas wolny. Dla chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): wjazd lub wejście na wieżę Eiffla, uważaną za symbol Paryża. Rejs statkiem po Sekwanie. Z pokładu statku zobaczyć można m.in.: fasadę Muzeum d’Orsay, Pont Neuf – najstarszy most Paryża, katedrę Notre-Dame, budynek Conciergerie i Grand Palais. Powrót do hotelu i nocleg.

4. dzień. Wersal
Śniadanie. Wycieczka (RER) do WERSALU. Zwiedzanie pełnego przepychu pałacu, byłej rezydencji Króla Słońce Ludwika XIV. Spacer po królewskich ogrodach, dziele André Le Nôtre’a. Na szczególną uwagę zasługują wielkie fontanny i labirynty z żywopłotów. Przejazd do Paryża. Wjazd na 56. piętro Tour Montparnasse, na odkryty taras widokowy, skąd rozciąga się przepiękna panorama stolicy świata. Powrót do hotelu i nocleg.

5. dzień. Paryż
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd (RER) do centrum Paryża. Zwiedzanie miasta (w trakcie zwiedzania przejazdy metrem). Przejazd na plac Charles’a de Gaulle’a. Następnie: Łuk Triumfalny – pomnik narodowy, symbol Francji, Champs Elysées cieszące się sławą najpiękniejszej ulicy świata, imponujący Place de la Concorde z obeliskiem z różowego marmuru i ośmioma posągami kobiet, symbolizującymi największe miasta Francji. Zwiedzanie neoklasycznego kościoła de la Madeleine. Spacer Boulevard des Capucines na plac Opery. Opéra Garnier to jeden z najpiękniejszych i największych teatrów muzycznych świata. Zwiedzanie muzeum perfum Fragonard. Spacer Rue de la Paix do Place Vendôme, przy którym stoi m.in. słynny hotel Ritz. Czas wolny. Wyjazd do Polski.

6. dzień.
Przyjazd do Polski.

świadczenia:
– 3 noclegi w hotelu*** na przedmieściach Paryża;
 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
– wyżywienie: 3 śniadania
– przejazd autokarem
– opieka pilota – ubezpieczenie KL i NW

Uwagi:
Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, rejs po Sekwanie, tour guide, bilety komunikacji miejskiej i taksa klimatyczna: ok. 145 EUR. Taksa klimatyczna płatna na miejscu:  hotele 3*** 5.20€/os/nocleg. Przejazdy po Paryżu środkami komunikacji miejskiej.

Atrybuty
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.