euro 90 travel

Promocje Rainbow Zima 2024/25

rezerwacja telefoniczna: +48 75 76 75 090

Właśnie wybieramy się w podróż „Śladami Beztroski” z Królem Egzotyki!

To oznacza, że rozpoczynamy Przedsprzedaż oferty na sezon Zima 2024/25

Na start nasze gorące nowości:

Kolumbia i Cartagena de Indias – bezpośrednio odmienionym Airbusem z Warszawy, indyjskie Goa – czarterem z aż dwóch lotnisk – Warszawy i Katowic, a także 16 dalekich rejsów od Emiratów po Antarktydę!

Do tego niespodzianka dla wielbicieli Filipin, ponieważ już od 20.12.2024 r. przesiadamy się z rejsówki do komfortowego Dreamlinera! Jesteśmy pierwszym touroperatorem, który na Filipiny poleci bez przesiadek i międzylądowań. Terminy listopadowe i do połowy grudnia odbywają się samolotem rejsowym.

(UWAGA – WYGODNY SEATING!!)

Dla tych, którzy cenią sobie nieco wyższy komfort podróży, ale wybierają klasę ekonomiczną, tylko w Dreamlinerze na Cebu (Filipiny) udostępniamy możliwość zakupu usługi seatingu w strefie Comfort Economy w rzędach 9-15, w cenie od 499 zł w jedną stronę. Oznacza to gwarancję, że fotel środkowy znajdujący się obok pozostanie pusty, dzięki czemu przestrzeń do dyspozycji będzie większa, a podróż o wiele bardziej wygodna.

Zdecydowana większość naszej dalekiej oferty na zimę znajdzie się w sprzedaży już pod koniec lutego. Jak zwykle spodziewajcie się ogromnej dawki egzotyki w najlepszym wydaniu!

Przedsprzedaż, to również specjalne rabaty i benefity, o których przeczytacie poniżej.

Polecamy Wam lekturę załączników z najważniejszymi informacjami o nowościach, super prostą ściągawką oraz z regulaminem promocji!

I. EGZOTYCZNA NOWOŚĆ NR.1 – „Karaibska Kolumbia” z Cartageną de Indias – bezpośrednio Airbusem!

 • Po raz pierwszy zapraszamy do Kolumbii z Warszawy już nie samolotem rejsowym, a bezpośrednio Airbusem znanej już linii „Plus Ultra”. Przyszłej zimy polecimy wygodniejszą, nową maszyną, ze zmienionym układem siedzeń 2-4-2 z szerszymi siedzeniami i większymi odstępami między rzędami.
 • Latamy co tydzień na 7 lub 14 dni, a pierwszy wylot już 02.11.2024 r.!
 • Kierunek dla każdego – hotele miejskie dla par, czy znajomych już od ok. 7000 zł/os., oraz resortowe przy pięknych plażach poza centrum już za ok. 8000 zł/os.
 • Objazdówki – w wersji lżejszej – „light” obejmujące najbliższe atrakcje regionu oraz Cartagenę od około 8000 zł/os., natomiast z większą liczbą atrakcji – dalsze oraz obejmujące kraje ościenne od 9000 zł/os. Razem to aż 13 znakomitych programów.

II. EGZOTYCZNA NOWOŚĆ NR.2 – Filipiny – bezpośrednio Dreamlinerem!

 • W listopadzie i do połowy grudnia – latamy rejsówką z długością lotu około 19 godzin, pobytami na 10/11 dni i cenami wypoczynku około 9000 zł/os.
 • Od 20.12 przesiadamy się do komfortowego Dreamlinera z bezpośrednim i jednocześnie najdłuższym w historii lotem – 15 godzin na powrocie, ale z dłuższymi pobytami – 14 dni i z cenami wypoczynku już od 11 500 zł/os.
 • Do tego coś dla prawdziwych koneserów i „smakoszy egzotyki” – oczywiście nasze najlepsze objazdówki – w wersji „light” na Bohol czy Palawanie za około 13 000 zł/os. i dalsze, dla wytrawnych podróżników za ok. 15 500 zł/os.
 • Kierunek idealny dla poszukiwaczy nieszablonowych i nieoczywistych miejsc z większym budżetem.

III. EGZOTYCZNA NOWOŚĆ NR.3 – Indie – Goa!

 • Do Goa zapraszamy czarterem (z międzylądowaniem) z Warszawy i Katowic na 10/11 dni – już od 07.11.
 • Ponad 30 hoteli na każdą kieszeń, w różnym standardzie – w cenach już od około 4000 zł/os.
 • Objazdówki już od około 6000 zł/os. z przedłużeniem!
 • Programy wycieczek odkrywające Indie z kultowym już „Złotym Trójkątem i plażami Goa (IGZ)

IV. EGZOTYCZNA NOWOŚĆ NR.4 – Rejsy wycieczkowe!

 • W ofercie 16 rejsów wśród nich Karaiby, Ameryka Południowa, Hawaje, Japonia, Wietnam, Tajlandia oraz Zatoka Perska.
 • długość rejsów – w zależności od kierunku od 7 do 14 dni. Najdłuższy rejs obejmuje Patagonię, Falklandy oraz Antarktydę.
 • rejsy trwają od listopada do kwietniapierwsze terminy już 01.11.2024 r. – „Nowy Jork i Bermudy (BEN)” oraz „Wielkie i Małe Antyle” (RAH)
 • najlepsi i najbardziej znani armatorzy – Norwegian, MSC, Costa, Carnival, Celebrity Cruises
 • dobry standard kabin i mnóstwo atrakcji na statkach
 • można korzystać z wycieczek fakultatywnych lub po prostu odpoczywać.
 • Ceny już od 8000 zł/os.

 V. BENEFITY W PROMOCJI!

 Przedsprzedaż oferty tradycyjnie podzieliliśmy na 2 etapy. Pierwszy trwa od dziś, aż do 23.04.2024 r.

1). UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI TU EUROPA!

Cena wersji podstawowej to tylko 49 zł/os., natomiast rozszerzona o rezygnację z powodu Covid-19 (obejmuje zachorowanie i kwarantannę) wynosi 79 zł/os.

2). BEZPŁATNE ODWOŁANIE REZERWACJI BEZ PODANIA PRZYCZYNY!

Nasz promocyjny HIT teraz w znakomitej cenie 29 zł/os.

Przypominamy, że wybierając usługę i chcąc z niej skorzystać, nie trzeba podawać powodu odwołania rezerwacji, ale należy to zrobić maksymalnie do 30 dni przed wyjazdem. Po wyrażeniu takiej woli i aby uniknąć np. kosztów anulacji (zgodnych z OWU), wpłacone na poczet zaliczki pieniądze przenoszone są na Voucher, który jest do wykorzystania na inną ofertę z sezonu Zima 2024/25. Decyzja o wyborze oferty nie musi być podjęta natychmiast.

3). RABATY – w przedsprzedaży rabaty wynoszą do 1000 zł.

4). ZALICZKA – tylko 10% wartości rezerwacji.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.