euro 90 travel

Oferta

rezerwacja telefoniczna: +48 75 76 75 090

Sri Lanka- Wakacje pod palmami!

Sri Lanka

Wylot z: Warszawa

Powrót z: Colombo

Długość pobytu: dni

Terminy i ceny:

Wylot z Warszawy:
10-18/03/2023
31/03-08/04/2023

Wylot z Wrocławia:
10-18/03/2023

Wylot z Katowic:
31/03-08/04/2023

W celu poznania dokładnych cen za wycieczkę prosimy o kontakt z naszym biurem!

 

Transport: Samolot

Wyżywienie: wg programu

Organizator: Itaka

Cena od: zł/os

Opis
Opis oferty:KALUTARA – PINNAWALA – KANDY – KOLOMBO Zapraszamy na wyjazdy z cyklu egzotycznych podróży „Wakacje pod palmami”, łączące zwiedzanie i wypoczynek w najodleglejszych zakątkach świata.Sri Lanka, egzotyczna wyspa zachwycająca bujną roślinnością, soczystą zielenią dżungli i wspaniałymi plażami. Wypocznij na jednej ze słynnych plaż zachodniego wybrzeża, odwiedź pełne kontrastów Kolombo i poznaj ostatnią stolicę antycznego Cejlonu – Kandy podczas wycieczek fakultatywnych.
1. dzień.Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot Dreamlinerem PLL LOT (Boeing 787) na trasie: Warszawa-Kolombo.
2. dzień. kalutaraPrzylot na Sri Lankę. Przejazd do miejscowości KALUTARA, na południowo-zachodnim wybrzeżu Sri Lanki. Zakwaterowanie w hotelu przy plaży. Kolacja, nocleg.
3.-6. dzień. wypoczynekŚniadanie. Czas wolny na plażowanie. Kolacja, nocleg.
7. dzień. pinnawala – kandyŚniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd do miejscowości PINNAWALA, gdzie znajduje się pierwszy na świecie sierociniec dla słoni. Możliwość obserwacji rytuału ich kąpieli w pobliskiej rzece Ma Oya oraz karmienia. Przejazd do KANDY, ostatniej stolicy antycznego Cejlonu, skarbca kultury, sztuki i rzemiosła. Zwiedzanie świątyni, gdzie przechowywana jest relikwia buddystów – Ząb Buddy. Następnie wizyta na miejscowym bazarze. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.
8. dzień. kolomboŚniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd do KOLOMBO, barwnej stolicy Cejlonu. W programie m.in. fort, bazar z hinduską świątynią, Plac Niepodległości, Międzynarodowa Sala Konferencyjna Bandaranaike z repliką Buddy. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.
9. dzień.Śniadanie w formie pakietu. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Polski.
świadczenia:7 noclegów w hotelu Mermaid & Club***+; 2-os. pokoje z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji • przelot • przejazd autokarem lub minibusem (zależnie od liczby osób) • opieka pilota podczas przylotu, wylotu oraz wycieczek fakultatywnych, podczas pobytu w hotelu: opieka telefoniczna • ubezpieczenie KL i NW
Uwagi:Wizy: B.P. ITAKA pośredniczy w wyrabianiu wiz na Sri Lankę. Lista dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy jest dostępna na www.itaka.pl w zakładce „Informacje o regionie”. Dokumenty należy wysłać mailem na adres wiza@itaka.pl, najpóźniej na 7 dni przed wylotem. Opłata za wizę turystyczną oraz pośrednictwo: 189 PLN.Opłaty fakultatywne: wycieczka do Pinnawala i Kandy: ok. 95 USD; wycieczka do Kolombo: ok. 30 USD (wymagane min. 10 osób).Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.Dopłata do all inclusive podczas pobytu w hotelu (7 noclegów): 1100 PLN/os.
Atrybuty
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.